Technické specifikace a typy rozhraní
veřejné pevné sítě elektronických komunikací

Společnost CONNECT PLUS s.r.o. oznamuje dle §73 zákona č. 127/2005 Sb. o elektronických komunikacích typy 
rozhraní její veřejné komunikační sítě pro připojení přístrojů.

Podporovaná rozhraní společnosti CONNECT PLUS s.r.o. :

 

Rozhraní / Druh zařízení Norma vysílání Typ ukončení
WLAN IEEE 802.11b/g RJ-45F
WLAN IEEE 802.11a RJ-45F
WLAN IEEE 802.11n RJ-45F
10GHz IEEE 802.16 RJ-45F
ETHERNET 10Base-T IEEE 802.3 RJ-45F
ETHERNET 100Base-T IEEE 802.3 RJ-45F
ETHERNET 1000Base-LX IEEE 802.3 Optický SC, LC, E2000/APC
ETHERNET 10000Base-LX IEEE 802.3 Optický SC, LC, E2000/APC
VOIP hlasové rozhraní fyzické rozhraní dle nosné datové služby protokol: H.323, SIP  
 

všechny datové služby jsou předávány na rozhraní ethernet a to nezávisle na použitých technologiích přenosových tras.

Dotaz na dostupnost

V případě zájmu o naše služby nás neváhejte kontaktovat skrze níže uvedený kontaktní formulář.

Kontakty

+420 602 323 334 connectplus@234.cz

Adresa sídla:

Učňovská 100/1, 190 00, Praha 9, Jarov

Korespondenční adresa:

V Zahradách 91, Bořanovice, 250 65

Kontaktní formulář